Kontakt z nami: +48 509 474 613

Realizujemy marzenia

O ofercie

Soley Meble w swojej ofercie proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szafy wnękowe, meble łazienkowe i biurowe,szeroki asortyment stosowanych materiałów, frontów, uchwytów, blatów i oryginalnych rozwiązań.

Profesjonalizm

Meble wykonywane są na miarę możliwości, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów. To oni zapewniają nie tylko ich zgodność z najnowszymi trendami, ale też tak istotną dziś - ergonomię stosowanych rozwiązań.

Wymiar ideału

Nieustannie dążymy do nowoczesnego desingu, jak i funkcjonalności. Lata praktyki sprawiają iż możemy swe pomysły opierać na doświadczeniu, które jest niezbędne, by efekt końcowy był dla klienta taki jaki sobie wymarzył.

Jakość

Nasze meble cechuje wysoka jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu w branży.

Kuchniokreacja

Kuchnie w Soley Meble są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy kuchnie marzeń - całkowicie zgodną z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.

Meble na lata

Soley Meble to doskonałe oferta mebli kuchennych dopasowana do gustów każdego klienta. W zależności od Twoich gustów dopasujemy idealne i piękne meble, które będą na lata.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus